MÖBLER / Bord / Klaffbord 8983600
nr 898 3600
Klaffbord
1880-tal, Bemålat, längd: 53-100, djup: 130, höjd: 72
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 2 juni 2014
kl 20:02:39
300 kr
700 kr
400 kr
500 kr
700 kr